home
home-hotel-3A

Rreth Hotel 3A

E vendosur në zemër të Tiranës, Hoteli 3A është vendosur vetëm disa hapa nga Sheshi Skenderbeg dhe shumë dyqane, restorante dhe bare. Një bar kafe dhe një sallon bukurie janë në dispozicion. Hoteli gjithashtu përmban falas Wi-Fi dhe parkim falas.

Dhomat Tona

Lista e Shërbimeve

null

Ajër i kondicionuar

null

Bar

null

Parkim falas

null

Free WiFi

Për më shumë informacion na kontaktoni